Red Sea Reefer Skimmer 300  with DC Pump + ReefRun Dual DC Pump Controller - Zestaw odpieniacz z pompą + Kontroler
  • nowość

Opis

Produkt pod zamówienie czas oczekiwania około 1msc.
Odpieniacze REEFER DC są wyposażone w technologię samopoziomowania, która zapobiega nadmiernemu zbieraniu się wody i rozlewaniu pełnych kubków, jednocześnie kontynuując napowietrzanie wody.
Funkcja samopoziomowania jest aktywowana, gdy wilgotność pianki w szyi przekracza ustawiony przez użytkownika próg „nadmiernego odtłuszczenia”. Intensywność pompy jest natychmiast zmniejszana, aby zapobiec nadmiernemu szumowaniu, a następnie ostrożnie i stopniowo zwiększana lub zmniejszana (w zależności od wilgotności piany), aż do osiągnięcia zadanej intensywności pompy i przywrócenia stabilnego szumowania.

Skimmer Reefer DC wyposażony jest w technologie samopoziomowania pompę PSK DC, zwężkę Venturiego o proporcjonalne wielkości dyfuzor pęcherzykowy i korpus reakcyjny, który optymalizuje czas kontaktu powietrza z wodą.
Komora dyfuzyjna optymalnie rozprowadza drobne pęcherzyki wytwarzane przez pompę PSK DC po stożku odpieniacza, nie ograniczając przepływu powietrza ani wody.
Odpieniacze REEFER DC są wyposażone w czujnik półprzewodnikowy o podwójnym działaniu, który monitoruje wilgotność piany i poziom odpadów, umożliwiając podwójnemu kontrolerowi ReefRun odpowiednią regulację pompy DC.
Odpieniacze REEFER DC są wyjątkowo ciche dzięki pompie PSK DC, gumowym złączom i tłumikowi wlotu powietrza.
Skimmer REEFER DC sterowany jest za pomocą podwójnego kontrolera ReefRun, który jest sprzedawany osobno , ponieważ może jednocześnie obsługiwać pompę obiegową ReefRun DC.
Ważne!
Zestaw zawiera ReefRun Dual DC Pump Controller 

Odpieniacz REEFER DC 300

 Wysokość 53cm / 21”
 Świetna pompa PSK DC-1200
Przepływ powietrza (lph/gph) 500/130
 Przepływ wody (lph/gph) 1000/265
 Pobór energii 20 W


Red Sea Reefer Skimmer 300 with DC Pump + ReefRun Dual DC Pump Controller - Zestaw odpieniacz z pompą + Kontroler

SKU: 17289
Dostępność: 0
Kategoria produktu: Red Sea
Cena: 2 570,00 zł 2570.00
ilość ilość szt.
Zyskujesz 2 570 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium