Red Sea Reefer Skimmer 600 with DC Pump - odpieniacz z pompą
  • nowość

Opis

Produkt pod zamówienie czas oczekiwania około 1msc.
Odpieniacze REEFER DC są wyposażone w technologię samopoziomowania, która zapobiega nadmiernemu zbieraniu się wody i rozlewaniu pełnych kubków, jednocześnie kontynuując napowietrzanie wody.
Funkcja samopoziomowania jest aktywowana, gdy wilgotność pianki w szyi przekracza ustawiony przez użytkownika próg „nadmiernego odtłuszczenia”. Intensywność pompy jest natychmiast zmniejszana, aby zapobiec nadmiernemu szumowaniu, a następnie ostrożnie i stopniowo zwiększana lub zmniejszana (w zależności od wilgotności piany), aż do osiągnięcia zadanej intensywności pompy i przywrócenia stabilnego szumowania.

Skimmer Reefer DC wyposażony jest w technologie samopoziomowania pompę PSK DC, zwężkę Venturiego o proporcjonalne wielkości dyfuzor pęcherzykowy i korpus reakcyjny, który optymalizuje czas kontaktu powietrza z wodą.
Komora dyfuzyjna optymalnie rozprowadza drobne pęcherzyki wytwarzane przez pompę PSK DC po stożku odpieniacza, nie ograniczając przepływu powietrza ani wody.
Odpieniacze REEFER DC są wyposażone w czujnik półprzewodnikowy o podwójnym działaniu, który monitoruje wilgotność piany i poziom odpadów, umożliwiając podwójnemu kontrolerowi ReefRun odpowiednią regulację pompy DC.
Odpieniacze REEFER DC są wyjątkowo ciche dzięki pompie PSK DC, gumowym złączom i tłumikowi wlotu powietrza.
Skimmer REEFER DC sterowany jest za pomocą podwójnego kontrolera ReefRun, który jest sprzedawany osobno, ponieważ może jednocześnie obsługiwać pompę obiegową ReefRun DC.
Ważne!
Odbieniacze Reefer DC nie działają bez dedykowanego kontrolera należy go dokupić, jeśli jednak posiadają państwo pompę obiegową ReefRun DC wraz z kontrolerem nie ma potrzeby dokupywać drugi kontroler.  
Odpieniacz REEFER DC 600

Wysokość 56cm / 22”
 Świetna pompa PSK DC-1200
 Przepływ powietrza (lph/gph) 750/195
 Przepływ wody (lph/gph) 1500/400
Pobór energii 25 WRed Sea Reefer Skimmer 600 with DC Pump - odpieniacz z pompą

SKU: 17290
Dostępność: 0
Kategoria produktu: Red Sea
Cena: 2 050,00 zł 2050.00
ilość ilość szt.
Zyskujesz 2 050 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium