Opis

Aqua Illumination Prime 16HD biała

Dzięki wbudowanemu WiFi, Hydra 16HD może być sterowana z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Android.

Dzięki ponad 20% większej ilości diod LED lampy stały się jeszcze jaśniejsze, błękity głębsze a biel jaśniejsza.

W tradycyjnych lampach LED każdy kanał posiada ograniczenie dostępnej mocy. W lampach serii HD otrzymujemy pełną kontrolę nad dostępnymi kanałami poprzez dynamiczne dostosowanie lampy i przeniesienie mocy nieużywanych kanałów na te aktualnie zaświecone. 
Poprawiono moduł odprowadzania ciepła dzięki czemu diody zachowają jeszcze dłuższą żywotność. Dodatkowo zwiększono wodoodporność lamp oraz wprowadzono osobne diody oświetlenia nocnego (moonlight), co pozawala na sterowanie światłem księżycowym niezależnie od pozostałych kanałów - a to wszystko z poziomu intuicyjnej i łatwej w obsłudze aplikacji myAI.

Moc HD
Nie jesteś już ograniczony do używania stałej ilości mocy na kanał, Prime 16HD dynamicznie dostosowuje moc dostępną dla każdego koloru, pożyczając moc od kolorów, których nie używasz. Zapewnia najbardziej żywe widmo, jakie kiedykolwiek widział twój zbiornik.


Widmo HD
Seria Prime 16 HD jest w stanie wytworzyć nieograniczoną liczbę kombinacji spektralnych, aby spełnić wymagania Twojego zbiornika.


Mocowanie zbiornika
Z łatwością zamontuj AI Prime® na zbiorniku z obręczą lub bez obręczy za pomocą regulowanego mocowania zbiornika Prime. Innowacyjny przegub kulowy ułatwia przechylanie i obracanie Prime w celu uzyskania optymalnego światła dla koralowców. Wykonany z wysokiej jakości szczotkowanego aluminium będzie się świetnie prezentował w każdej konfiguracji. Występuje w kolorze czarnym lub srebrnym.
Wiszący zestaw
Prime Hanging Kit od AI to elegancki sposób na zawieszenie światła nad zbiornikiem. Unikalny przegub kulowy umożliwia szybkie przechylanie i obracanie Prime w celu uzyskania optymalnego pokrycia światłem. Wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego aluminium w kolorze czarnym lub srebrnym.


Elastyczne ramię
Elastyczne ramię pokryte silikonem stanowi atrakcyjne i solidne rozwiązanie do montażu AI Prime™. Nasze najbardziej elastyczne mocowanie do zbiornika z obręczą lub bez obręczy. Klipsy do zarządzania przewodami są dołączone.
Dostępne w 12 i 18 cali. długości.

Moc wyjściowa
Dzięki rozpiętości 24 ″ x 24 ″, AI Prime® 16HD ma szczytowy współczynnik PAR wynoszący 100 µMol na głębokości 24 cali, idealny dla małych i średnich zbiorników rafowych. Pobierając maksymalnie 55 watów ze ściany, podąża wydajnymi śladami rodziny.

Optyka
AI Prime® 16HD jest standardowo wyposażony w soczewki TIR, które zapewniają najlepszą równowagę mocy i zasięgu. Nasze soczewki są projektowane na zamówienie i charakteryzują się sprawnością optyczną większą niż 90% oraz obejmują rozproszoną powierzchnię wyjściową, która zapewnia lepsze mieszanie kolorów.

diody LED
AI Prime® 16HD wykorzystuje najnowszą technologię LED wiodących producentów, zaprojektowaną tak, aby zapewnić najlepszą wydajność.
4 – Zimna biel
4 – Niebieski
4 – Królewski błękit
1 – Zdjęcie czerwone
1 – Zielony
1 – Fioletowy
1 – UV
1 – Światło księżyca

AI Prime 16HD - aquarium 16-LED lampa biała

SKU: 15884
Dostępność: 4
Kategoria produktu: AquaIllumination
Cena: 1 440,00 zł 1440.00
ilość ilość szt.
Zyskujesz 1 440 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium