Opis

Woda przepompowywana przez STERILIZER UV AS przepływa cienką warstwą bezpośrednio w polu działania promieniowania ultrafioletowego UV-C, które niszczy glony, bakterie i inne chorobotwórcze organizmy.


Dzięki działaniu sterylizatora Sterylizer UV AS woda w akwarium pozostaje cały czas czysta i klarowna, a ryby i rośliny żyją w komfortowym i zdrowym otoczeniu, które dodatkowo jest chronione przez Sterylizer UV AS przed chorobami.

Sterylizer UV AS jest całkowicie zanurzalny i umożliwia stosowanie go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz zbiornika.

Woda przepływająca przez sterylizator Sterylizer UV AS powinna być przefiltrowana mechanicznie przez filtr wstępny. Można go zainstalować zarówno wewnątrz, całkowicie go zanurzając, jak i na zewnątrz zbiornika. Należy zasilać go przy pomocy pompy lub filtra akwariowego. Przezroczyste króćce umożliwiają podłączenie węży o różnych średnicach.

Dodatkowo niektóre pompy oraz filtry akwariowe są przystosowane do bezpośredniego podłączenia lub wręcz zainstalowania lampy sterylizatora w obudowie filtra.

Sterylizer UV AS jest niezbędnym elementem profesjonalnych systemów filtracyjnych. Nie należy dotykać szkła świetlówki bezpośrednio rękoma. Ewentualne ślady palców należy usunąć za pomocą suchej szmatki przed montażem.

AS-9W sterylizator UV 102292

SKU: 10385
Dostępność: 1
Kategoria produktu: Lampy UV
Cena: 353,00 zł 353.00
ilość ilość szt.
Zyskujesz 353 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium