Microbe-Lift Sili-Out 2 500ml - 360g wkład usuwa krzemiany
  • nowość

Opis

Microbe-Lift Sili-Out 2 to rewelacyjny produkt o wysokiej skuteczności działania. Pomaga osiągnąć wydajny proces filtracji, dzięki czemu uzyskujemy niższy poziom niechcianych związków chemicznych w akwarium. Szybko, bezpiecznie i trwale usuwa z wody: krzemiany, fosforany, bar, arsen, chrom i substancje barwiące. Umożliwia eliminację wyżej wymienionych zanieczyszczeń w sposób nieszkodliwy dla zwierząt i roślin. Nie wpływa na wartość pH.

Preparat działa w długim okresie. Oczyszcza i klaruje wodę oraz szybko i skutecznie poprawia jej właściwości. Pomaga usunąć przebarwienia wywołane przez korzenie lub drewno zastosowane w aranżacji. Możemy z niego korzystać w nowo założonych oraz dojrzałych akwariach, słodkowodnych i morskich.

Zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie sprzyjają powstawaniu niechcianych glonów. Microbe-Lift Sili-Out 2 szybko i skutecznie poprawia naturalny wzrost korali i roślin w przypadku problemów z zanieczyszczeniami. Poprzez eliminację krzemianów zapobiega rozwojowi niechcianych okrzemek. Sprawdzi się idealnie również w zbiornikach przedstawiających biotop jeziora Malawi. W tego typu akwariach często występuje problem z glonami brązowymi. Produkt jest oparty na aluminium o najwyższych stopniu czystości (powyżej 99%). Jest bardzo skuteczny i całkowicie bezpieczny w działaniu. Wkład umieszczamy w filtrze lub w miejscach o dobrej cyrkulacji wody.

Idealny poziom fosforanów w akwariach morskich powinien wynosić między 0,02-0,05 mg. Krzemiany powinny być niewykrywalne.

Microbe-Lift Sili-Out 2 500ml - 360g wkład usuwa krzemiany

SKU: 18322
Dostępność: 0
Kategoria produktu: MICROBE-LIFT
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość ilość szt.
Zyskujesz 45 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium