Red Sea Salt 7kg sól morska
  • promocja

Opis

Sól Red Sea Salt
Klasa premium, umiarkowana zasadowość
Sól Red Sea Salt zawiera umiarkowanie podwyższony i zrównoważony poziom podstawowych  pierwiastków (wapń, magnez, wodorowęglany) niezbędnych do wzrostu koralowców. W efekcie w połączeniu z innymi preparatami do pielęgnacji koralowców zmaksymalizuje nasycenie pigmentu, aby wydobyć najbardziej żywe kolory koralowców, jednocześnie stymulując wzrost nawet dwukrotnie szybszy niż naturalne. Zasadowość soli Red Sea Salt wynosząca 8dKH sprawia, że jest ona idealna do wszystkich typów akwariów rafowych, a zwłaszcza zbiorników zdominowanych przez SPS. Ponadto, dzięki wyższej rozpuszczalności, przejście z wiadra do zbiornika zajmuje tylko około 20 minut, co sprawia, że rutynowe mieszanie jest znacznie wygodniejsze.
 
Naturalna woda morska zawiera ponad 70 pierwiastków. Większość z nich wpływa na parametry wody, jednak tylko nieliczne odgrywają znaczącą rolę w jej ogólnej stabilności chemicznej. Pierwiastki te stanowią podstawę środowiska rafy i obejmują trzy główne pierwiastki: wapń, magnez i wodorowęglany .
 
Te trzy podstawowe elementy mają główny wpływ na stabilność pH, zasadowość, siłę jonową wody morskiej i wiele procesów biologicznych koralowców (tworzenie szkieletu, wymiana jonowa, fotosynteza).
 
W przeciwieństwie do naturalnego środowiska rafowego, gdzie znajduje się ogromny zbiornik pierwiastków fundamentowych, akwarium rafowe ma ograniczone zasoby, które szybko się wyczerpują przez mieszkańców akwarium. Dlatego, aby umożliwić zrównoważony wzrost koralowców, konieczne jest utrzymanie wyższego niż naturalny poziomu pierwiastków fundamentowych.
 
Oryginalne badania przeprowadzone w laboratorium Red Sea wykazały, że zwiększenie poziomu pierwiastków fundamentowych powyżej poziomów występujących w naturalnej wodzie morskiej, w bardzo określonym stosunku, pobudzi wzrost koralowców i utworzenie solidnego szkieletu koralowców aragonitowych.
 
Sól Red Sea Salt jest wytwarzana zgodnie z tymi idealnymi proporcjami, eliminując potrzebę dostosowywania poziomu elementów fundamentowych po podmianach wody i zapewniając koralowcom zdrowy i stabilny dom.
Chcesz dopasować sól do swojego zbiornika Red Sea może ci w tym pomóc: https://g1.redseafish.com/myrecipe/


Korzyści
Całkowicie naturalny i ekologiczny
Biologicznie zrównoważony poziom składników podstawowych
Pełne uzupełnienie pierwiastków śladowych
Gwarantowane parametry dla mieszanki 10 litrów.
Brak toksycznych poziomów metali ciężkich
Brak spoiw chemicznych
Niska zawartość wilgoci
Porównanie soli Red Sea Salt przy 35 ppt
Sól z Morza Czerwonego dostępna jest w następujących rozmiarach:
7 kg. (15,4 funta) Wiadro/objętość wody: 210 litrów (55 gal.)
22 kg. (48,5 funta) Wiadro/pojemność wody: 660 litrów (175 gal.)
20 kg. (44 funty) Pudełko uzupełniające/Objętość wody: 600 litrów (160 gal.)

Red Sea Salt 7kg sól morska

SKU: 11331
Dostępność: 2
Kategoria produktu: Red Sea
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Cena: 102,60 zł 114,00 zł 102.60
ilość ilość szt.
Zyskujesz 102 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium