Opis

AF Power Elixir 200ml

Kompleksowa formuła stworzona z myślą ozaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających koralowców. Opracowana na baziewieloletnich akwarystycznych doświadczeń receptura gwarantuje idealną równowagę pomiędzy aminokwasami a wartościowymi witaminami. Produkt dedykowany jest dopomp dozujących, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników nie wymagarozcieńczania, wstrząsania ani przechowywania w lodówce. Nie zawiera szkodliwych substancji, a ze względu na bogaty skład zauważalnie przyspiesza wzrost koralowców. Zawiera m.in. biotynę, alaninę, glutaminę, leucynę, lizynę i serynę. Podnosi jakość procesu fotosyntezy, ułatwiając koralowcom odżywianie gwarantuje im świetną kondycję. Wzbogacenie formuły o zestaw specjalnie dobranych witamin pozwala na uzyskanie intensywnych barw koralowców, a zapewniając mieszkańcom akwarium ciągły dostęp do najwyższej jakości składników odżywczych, gwarantuje im zdrowe funkcjonowanie. Dzięki swojej unikalnej kompozycji dostarcza koralowcom optymalnej dawki substancji odżywczych, zapewniając im idealne warunki rozwoju.

Dlaczego to takie ważne?
Aminokwasy są materiałem budulcowym białek.Oznacza to, że bez nich, budowanie tkanek przez koralowce jest niemożliwe. Do zdrowego wzrostu i prawidłowego funkcjonowania komórek potrzebne jest zatemdostarczanie odpowiedniej ilości aminokwasów. Dzięki nim koralowce uzyskają intensywniejsze wybarwienie przy jednoczesnym mocniejszym polipowaniu.

Jak dostarczyć odpowiednich aminokwasów?
W naturalnym środowisku koralowceczerpią je z pokarmu, podobnie w zamkniętym systemie akwariowym, aminokwasówpowinniśmy dostarczać z pożywieniem. Regularne dozowanie odpowiedniej mieszankiaminokwasów i witamin gwarantuje utrzymanie koralowców w świetnej kondycji.

Dozowanie: 4 ml/100 l wody w akwarium przy średniej obsadzie koralowców. Niewymaga wcześniejszego przygotowania, po otwarciu produkt wystarczy podłączyć popompę dozującą. W przypadku manualnego dozowania produktu, rekomendowaną dawkę w całości wlać do akwarium. Należy pamiętać, że każde akwarium jest inne idawkowanie również może być inne w zależności od obsady koralowców. Zalecamyrozpoczęcie stosowania suplementów i pokarmów od połowy dawki (nawet 1/4) orazobserwację koralowców i ich reakcji na podawany pokarm. W momencie, kiedykoralowce będą dobrze reagować, a w akwarium nie będzie widać oznakprzedawkowania, zalecamy zwiększanie karmienia do dawki docelowej.

- plug'n'play nie wymaga rozcieńczania, przygotowywania, wstrząsania
- niezawiera szkodliwych konserwantów
- bardzo wydajny - łatwy i wygodny wużyciu
- nowa ulepszona formuła w stosunku do innych suplementów
- poprawia polipowanie, wybarwienie, wzrost tkanek i szkieletów

AF Power Elixir 200ml

SKU: 12410
Dostępność: 1
Kategoria produktu: Wyprzedaż
Cena: 57,00 zł 57.00
ilość ilość szt.
Zyskujesz 57 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium